رضاخواه :

مجلس برای مقابله با تحریم ها برنامه دارد

مجلس برای مقابله با تحریم ها برنامه دارد

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: برنامه ریزی برای مقابله با تحریم های آمریكا امری لازم است و مجلس در اینباره برنامه دارد.مجتبی رضاخواه در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی ها در مجلس تصریح کرد: این مسئله در ظاهر اقدامی خوب است اما کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد که این مسئله در حیطه وظایف آنان است و این کمیسیون می تواند اقدامات لازم برای مقابله با تحریم های دشمنان را انجام دهد.
وی بیان نمود: البته به لحاظ شکلی، امکان دارد تشکیل کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی ها تاثیرات رسانه ای و بین المللی داشته باشد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقابله با تحریم ها در هر صورت لازم است و این مسئله چه در چارچوب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و چه در چارچوب یک کمیسیون جدید باید پیگیری شود.
رضاخواه خاطرنشان کرد: برنامه ریزی و طراحی برای مقابله با تحریم های آمریکا امری لازم است و مجلس شورای اسلامی در اینباره برنامه دارد.
وی با اشاره به اینکه از زمانی که مجلس یازدهم شروع به کار کرده است ما جلساتی را برای مقابله با تحریم های دشمنان برگزار کردیم، اظهار داشت: هم اکنون صرفا این بحث در مجلس وجود دارد که آیا برای مقابله با تحریم ها باید کمیسیون ویژه ای تشکیل گردد یا خیر که لازم است در اینباره بحث و تبادل نظر صورت گیرد اما اصل مبحث یعنی مقابله با تحریم ها امری ضروری می باشد.

1399/05/31
21:26:40
5.0 / 5
1151
تگهای خبر: بین المللی , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website