كاهش تعداد پیامك های ورودی به اپراتورهای همراه

كاهش تعداد پیامك های ورودی به اپراتورهای همراه

تعداد پیامك های ورودی به هر یك از اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، در سه ماهه ابتدایی سال ۱۳۹۹ به بیش از هفت میلیارد پیامك می رسد كه در مقایسه با آمار هشت میلیاردی سه ماهه گذشته كاهش یافته است.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، با ورود شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، بخش بزرگی از مکالمات و پیام ها به این فضا منتقل شده است. با این حال، هنوز هم برخی افراد در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت و یا به علل دیگر، برای برقراری ارتباط با دوستان خود، از روش هایی مانند مکالمه و ارسال پیامک استفاده می نمایند.
آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعداد پیامک های ارسال شده در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه در سه ماهه ابتدایی سالجاری را مشخص کرده است که نشان داده است در این زمان در مجموع بیشتر از هفت میلیارد و ۲۳۶ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۲۹۵ پیامک به اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، ارسال شده است.
این در شرایطی است که در سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸، بیشتر از هشت میلیارد و ۳۴ میلیون و ۶۳۷ هزار پیامک به اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، ارسال شده بود و آمار سه ماهه ابتدایی سالجاری حاکی از کاهش تعداد پیامک های ورودی به اپراتورهاست.


تعداد پیامک های خروجی از اپراتور ایرانسل به سایر اپراتورها در مجموع بیشتر از سه میلیارد و ۵۲۰ میلیون و ۷۶۹ هزار عدد و تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور ایرانسل، بیشتر از سه میلیارد و ۲۲۶ میلیون و ۵۲۸ هزار عدد بوده است. همینطور تعداد پیامک های درون شبکه ای ایرانسل، بیشتر از چهار میلیارد و ۷۱۹ میلیون و ۸۰۶ هزار عدد بوده است.


تعداد پیامک های خروجی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورها در مجموع بیشتر از ۴۲۶ میلیون و ۸۶۰ هزار عدد و تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور رایتل، بیشتر از ۳۱۰ میلیون و ۹۰۲ هزار عدد بوده است. همینطور تعداد پیامک های درون شبکه ای رایتل، بیشتر از ۸۰ میلیون و ۲۸۶ هزار عدد بوده است.


منبع:

1399/05/24
22:48:33
5.0 / 5
1401
تگهای خبر: اپراتور , اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website