پژمانفر:

دولت درباره عملكردش به مجلس گزارش دهد

دولت درباره عملكردش به مجلس گزارش دهد

لینك وبسایت: رئیس كمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه باید دولت در مرداد ماه گزارشی از عملكرد خود به مجلس ارائه كند، اظهار داشت كه مجلس باید جلوی تخلفات دولت را بگیرد.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، نصرالله پژمانفر در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) در تذکری شفاهی با استناد به مواد ۲۳۵، ۲۳۶ و ۲۳۷ بخشنامه داخلی اظهار داشت: برمبنای ماده ۲۳۵ بخشنامه داخلی مجلس رئیس جمهور و هر یک از وزرا موظف می باشند در مرداد ماه هر سال برمبنای برنامه ارائه شده در زمان تشکیل دولت و ستاندن رأی اعتمادشان به مجلس گزارش دهند. امروز اول مرداد است و باید رئیس جمهور و وزرا برمبنای قسمی که یاد کرده اند به مجلس گزارش دهند که چرا در یک سال قبل کشور این طور شده و شاهد نابسامانی ها بیش از پیش هستیم.
وی با اشاره به کوچک شدن سفره مردم هم چنین اضافه کرد: باید رئیس جمهور و وزرا به مجلس گزارشی درباره علت ناامنی ها در داخل و اطراف کشور چیست. من از رئیس جلسه درخواست دارم مکاتبه ها و پیگیری های لازم را انجام برای ارائه گزارش دولت به مجلس انجام دهند.
این نماینده مجلس با انتقاد از وضعیت فرهنگی، فضای مجازی، اقتصاد و اجتماع اظهار داشت: چه کسی می خواهد نسبت به این موارد پاسخگو باشد؟ اگر دولت در موعد مقرر به مجلس گزارش ارائه ندهد باید برخورد جدی صورت گیرد. قاطعیت و صلابت مجلس در جلوگیری از بروز تخلفات است.
منبع:

1399/05/02
16:46:28
5.0 / 5
1723
تگهای خبر: اقتصاد , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Link website