متفكر آزاد در جلسه علنی:

مجلس منتظر نمی ماند تا دولت از خواب بیدار شود

مجلس منتظر نمی ماند تا دولت از خواب بیدار شود

به گزارش لینك وبسایت عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: اساسا مجلس منتظر نخواهد ماند تا دولت از خواب بیدار شود و اگر آنان نسبت به وضعیت موجود پاسخگو نباشند آنان را پاسخگو خواهیم كرد.به گزارش لینک وبسایت به نقل از مهر، روح الله متفکر آزاد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و بعد از گزارش سرپرست وزارت صمت گفت: آقای روحانی در سال ۹۲ و در زمان انتخابات ریاست جمهوری اعلام نمود که ۳۰ درصد مشکلات کشور مربوط به تحریم ها و ۷۰ درصد آن مربوط به سوءمدیریت مسئولان است و در این شرایط باید به رئیس جمهور بگوییم که شما برای برطرف نمودن سو مدیریت مسئولان چه کردید؟
وی بیان کرد: مردم ما همه فشارها را تحمل کردند و هر روز منتظر یک عدم ثبات اقتصادی جدید هستند و باید به فکر حل مشکلات اقتصادی آنان باشیم.
عضو هیأت رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات قانون به اندازه کافی وجود دارد اما در زمینه اجرا و نظارت مشکلاتی پابرجا می باشد، اظهار داشت: فقط جهت بررسی قیمت گوشت کافی است که به کشتارگاه ها سر بزنید و ببینید تولیدکنندگان گوشت را با چه قیمتی عرضه می کنند و مصرف کنندگان آنرا با چه قیمتی تحویل می گیرند که فاصله فاحش این قیمت ها نشان دهنده سو مدیریت دولت می باشد.
متفکر آزاد اشاره کرد: بطور قطع مجلس شورای اسلامی منتظر نمی ماند تا دولت از خواب بیدار شود و تحرکی داشته باشد. دولت باید در قبال وضعیت معیشتی مردم پاسخگو باشد و اگر پاسخگو نباشد ما آنان را پاسخگو خواهیم کرد.
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در سال ۹۷ ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات اسباب بازی و نخ دندان و دیگر کالاهای غیرضروری صرف شد و وزارت صمت باید بر این مساله نظارت کافی داشته باشد.


منبع:

1399/04/15
17:35:55
5.0 / 5
1913
تگهای خبر: اقتصاد , كالا , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website