حضور ۱۱۱ شركت از حوزه های مختلف در نمایشگاه فناوری نانو

حضور ۱۱۱ شركت از حوزه های مختلف در نمایشگاه فناوری نانو

لینك وبسایت: 111 شركت در دوزادهمین نمایشگاه فناوری نانو حضور دارند كه 25 شركت از حوزه نانومواد هستند.به گزارش لینك وبسایت به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، ۱۱۱ شركت فعال در حوزه فناوری نانو در ۱۲ بخش صنعتی مختلف در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو حضور دارند. بیشترین سهم شركت های این دوره به حوزه تولید نانومواد متعلق می باشد بطوریكه ۲۵ شركت از میان ۱۱۱ شركت در نمایشگاه سال جاری در بخش تولید نانومواد فعالیت دارند.
تولیدكنندگان تجهیزات ساخت با ۲۲ شركت در رتبه دوم قرار دارند و با فاصله زیاد در رتبه سوم، شركت های تولیدكننده دستگاه های آنالیز و مشخصه یابی قرار دارند كه با ده شركت در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو حضور دارند. ۹ شركت از حوزه نساجی، ۷ شركت از خدمات تجاری سازی، ۷ شركت از كشاورزی و بسته بندی، ۷ شركت از سلامت و بهداشت و ۷ شركت از صنعت خودرو در این نمایشگاه شركت دارند.
۱۷ شركت نیز ار حوزه های آب و محیط زیست، رنگ و پوشش، ساختمان و مواد پیشرفته در این دوره حضور دارند.
علاوه بر این، ۲۵ آزمایشگاه نیز خدمات و توانمندی های خود در حوزه فناوری نانو را در نمایشگاه دوازدهم ارائه می كنند كه در این میان ۱۷ آزمایشگاه در پاویون شبكه آزمایشگاهی حضور دارند. ۷ نماینده نیز از دانشگاه ها و مراكز رشد در دوازهمین جشنواره فناوری نانو حضور داشته كه در كنار سه نهاد ترویجی به عرضه توانمندی ها و دستاوردهای خود می پردازند.
در مجموع تا كنون ۱۸۶ غرفه برای شركت ها، آزمایشگاه ها، نهادهای ترویجی، مراكز رشد و ستاد برگزاری این دوره تدارك دیده شده است.
۱۸ الی ۲۱ مهرماه، سالن خلیج فارس و سال ملل نمایشگاه بین المللی تهران میزبان دوازدهمین جشنواره فناوری نانو است.


منبع:

1398/07/06
22:49:54
5.0 / 5
3697
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website