در پیام تبریك به قالیباف مطرح شد

ابراز انزجار رئیس پارلمان كوبا از تحریم های جنایتكارانه آمریكا

ابراز انزجار رئیس پارلمان كوبا از تحریم های جنایتكارانه آمریكا

به گزارش لینك وبسایت رئیس مجمع ملی قدرت مردمی كوبا در پیامی با تبریك انتخاب قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری كرد كه پیوندهای دوستی و همبستگی میان مجالس دو كشور و روابط میان دو ملت و دولت تحكیم شود.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، استبان لازو هرناندز رئیس مجمع ملی قدرت مردمی کوبا با صدور پیامی به مناسبت انتخاب محمد باقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی بر تقویت هرچه بیشتر پیوندهای دوستی و همبستگی میان دو مجلس تصریح کرد.
متن پیام رئیس مجلس کوبا به شرح زیر است:
جناب آقای محمد باقر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران
عالیجناب؛
افتخار دارم از جانب خود و نمایندگان مجمع ملی قدرت مردمی (پارلمان کوبا) انتخاب جنابعالی به سمت رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران را صمیمانه تبریک عرض نمایم.
با اغتنام از فرصت، آمادگی و تمایل کامل جهت تقویت هرچه بیشتر پیوندهای دوستی و همبستگی میان دو مجلس و در نتیجه آن مساعدت در تحکیم هر چه بیشتر روابط دو ملت و دولت را اعلام می نمایم.
عالیجناب، متعاقب اپیدمی عالمگیر که امروزه بشریت را تحت تأثیر قرار داده بر پشتیبانی و همبستگی خود با ملت، مجلس و دولت ایران در مقابله با شیوع بیماری خطرناک کووید ۱۹ تاکید می کنم. همینطور مخالفت قاطع خود با تحریم های دولت ایالات متحده آمریکا ضد جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر اعلام می نمایم. امروزه با عنایت به شرایط فعلی که در آن دولت ها باید با آثار اندوهبار شیوع کووید ۱۹ مقابله کنند، تحمیل اقدامات تحریمی یک جانبه، بیشتر از هر زمانی جنایتکارانه و غیر قابل توجیه است.
جناب آقای رئیس در پایان، فرصت را برای آرزوی موفقیت در ایفای مسئولیت جدید شما در رأس مجلس شورای اسلامی و هم برای ابراز احترامات فائقه مغتنم می شمارم.
با احترام
استبان لازو هرناندز
رئیس مجمع ملی قدرت مردمی
هاوانا اول ژوئن ۲۰۲۰
سال ۶۲ انقلاب»1399/03/20
20:52:24
5.0 / 5
1768
تگهای خبر: وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website