وبینار صادرات محصولات دانش بنیان به هند

وبینار صادرات محصولات دانش بنیان به هند

لینك وبسایت: وبینار صادرات محصولات دانش بنیان به هند با هدف صادرات محصولات دانش بنیان به این كشور انجام می شود.به گزارش لینک وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری، ایران یکی از قدیمی ترین کشورهایی است که به فرهنگ و تمدن هندوستان راه پیدا کرد. برمبنای مستندات موجود، روابط، تعاملات و اشتراکات فرهنگی ایران و هند، به بیش از سه هزار سال قبل برمی گردد. همین روابط دیرینه و نزدیکی فرهنگ دو کشور، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را مجاب کرده است تا پای دانش بنیان های ایرانی را هم به صادرات محصولاتشان به این کشور باز کند. بازاری سودمند برای خرید محصولات دانش بنیان ایرانی.
روابط تاریخی ایران و هندوستان با یک نقطه مشترک به نام نفت شروع شد و ادامه یافت. اما معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درصدد است تا مسیر این همکاری ها و تعاملات طرفین را به سمت خرید و فروش محصولات دانش بنیانی تغییر دهد. هدفی که مقرر است در رویدادی فناورانه با عنوان «وبینار صادرات محصولات دانش بنیان به هند» محقق شود.
در این رویداد فناورانه صنایع معتبر هندوستان و مزیت های هند از منظر تجارت به دانش بنیان ها معرفی می شود. در وبینار صادرات محصولات دانش بنیان به هند، فرصت های صادراتی در زمینه های دانش بنیان به این کشور هم بررسی خواهد شد.
وبینار صادرات محصولات دانش بنیان به هند ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پایگاه صادراتی دانش بنیان ایران در هند انجام می شود.


منبع:

1399/02/23
23:40:01
5.0 / 5
2019
تگهای خبر: فناوری , محصولات , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website