رنج جدید شماره سیمكارت های هوشمند شاتل موبایل به بازار عرضه می شود

رنج جدید شماره سیمكارت های هوشمند شاتل موبایل به بازار عرضه می شود

به گزارش لینك وبسایت رنج جدید شماره سیمكارت های هوشمند شاتل موبایل با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد ۱۵ به به بازار ارتباطات كشور عرضه می شود.به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸، رنج جدید سیمکارت های هوشمند خود با پیش شماره ۰۹۹۸۱۵ را وارد بازار سیمکارت کشور خواهد نمود. انتخاب و خرید شماره های رند و عادی رنج ۱۵ سیمکارت های هوشمند شاتل موبایل از ساعت ۱۵ روز شنبه ۲۰ اردیبهشت در سرتاسر کشور و به صورت همزمان امکان پذیر خواهد بود.
بر اساس این گزارش، شاتل موبایل پیش از این رنج های ۰۹۹۸۱۰، ۰۹۹۸۱۱، ۰۹۹۸۱۲ و ۰۹۹۸۱۴ را به بازار عرضه نموده بود.
پیش از این شاتل موبایل، برای اولین بار در ایران و با پیاده سازی راهکاری جدید و نوآورانه ای از سیمکارت هوشمند خود رونمایی کرده بود. فناوری اختصاصی سیمکارت هوشمند شاتل موبایل، به صورت مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت خودکار با کیفیت ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می کند.
به عبارت دیگر، با پیاده سازی این فناوری نوآورانه، مشترکین شاتل موبایل در هر لحظه و برپایه موقعیت جغرافیایی خود، به صورت هوشمند به بهترین شبکه و قوی ترین آنتن موبایل در نزدیکی محل استقرار خود متصل می شوند و بهترین کیفیت و گسترده ترین پوشش فناوری های ۳G، ۳.۷۵G ۴G/LTE و ۴.۵G کشور را در هر منطقه تجربه خواهند کرد.
متقاضیان می توانند علاوه بر امکان رفتن به یکی از ۴۰۰ مرکز خدمات اختصاصی شاتل و یا ۱۷۰۰ نماینده فروش و خدمات بعد از فروش شبکه تلفن همراه شاتل موبایل در سرتاسر کشور، از راه رفتن به فروشگاه اینترنتیhttp: //shop.shatelmobile.ir، ثبت نام تلفنی از راه تماس با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و یا ارسال عدد ۱ به همین شماره از راه پیامک، مبادرت به انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند شاتل موبایل کنند تا بدون احتیاج به خروج از منزل و به صورت مجانی درب منزل ثبت نام و احراز هویت شده و سیمکارت هوشمند خویش را تحویل بگیرند.
علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، می توانند به وبسایت http: //www.shatelmobile.ir رجوع کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان شاتل موبایل در ارتباط باشند.
۲۱۲۱

1399/02/23
14:05:19
5.0 / 5
2221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
Link website