بهترین برنامه ها برای تماس تصویری یا ویدیو كنفرانس در زمان قرنطینه

بهترین برنامه ها برای تماس تصویری یا ویدیو كنفرانس در زمان قرنطینه

لینك وبسایت: هم اكنون بیشتر مردم برای برقراری ارتباط با همكاران، دوستان و خانواده خود از برنامه های تماس تصویری استفاده می نمایند. در صورتیكه بنظر می رسد پرطرفدارترین برنامه هم اكنون Zoom است، اما برنامه های بسیاری برای این منظور به وجود آمده اند كه اجازه می دهد به صورت رایگان با دیگران ارتباط برقرار كرد.اگرچه برخی برنامه های ارتباطی مانند WhatsApp یا Facebook از این خاصیت برخوردار می باشند، اما در این فهرست قرار گرفته اند و برنامه هایی که در این فهرست وجود دارند کمی عمومی تر است و نیاز به دانلود و نصب ندارند (در صورت میزبان بودن در تماس باید آنرا دانلود کرد).
Skype Meet Now


اسکایپ از زمان ارائه نسخه آزمایشی آن در سال ۲۰۰۳، یک برنامه گفت و گو یک به یک بوده است. تنها با انتخاب گزینه Meet Now می توان با فردی که می خواهید ملاقات تصویری داشته باشید. بر طبق توضیحات سایت، حداکثر تعداد شرکت کنندگان بسته به سیستم و دستگاه فرد دارد و می توان بدون ایجاد حساب کاربری یک جلسه کنفرانسی رایگان را ایجاد کرد. از خاصیت های این برنامه می توان به، ضبط تماسها به مدت ۳۰ روز، محو کردن پس زمینه تصویر و اشتراک گذاری ارائه ها اشاره نمود.

Cisco WebEx


WebEx یک برنامه ویدیو کنفرانسی از دهه ۹۰ است که حق امتیاز آن در سال ۲۰۰۷ توسط Cisco خریداری شد. گرچه عموما بعنوان یک برنامه ویدیو کنفرانسی تجاری شناخته می شود اما، این برنامه دارای یک نسخه رایگان است که ارزش بررسی و استفاده را دارد. در این شرایط نسخه رایگان آن کمی تغییر کرده و می توان ۵۰ تا ۱۰۰ شرکت کننده را به تماس تصویری دعوت کرد و محدودیت ۴۰ دقیقه ای تماس ها را برداشته است.
StarLeaf


اگر در یک شرکت نیستید، احیانا تابحال اسم این برنامه به گوشتان نرسیده است. این برنامه برای شرکت های بزرگ است و استفاده از خاصیت های برنامه هزینه هایی را به همراه خواهد داشت. با این وجود این برنامه به سبب شرایط کنونی(همه گیری ویروس کرونا) قوانین خودرا تغییر داده و می توان به صورت رایگان از خاصیت های برنامه استفاده نمود. از خاصیت های این برنامه میتوان به حضور ۲۰ شرکت کننده و زمان ۴۶ دقیقه ای برای هر تماس اشاره نمود.
theverge.com
۲۱۲۱


منبع:

1399/02/16
14:01:39
5.0 / 5
2053
تگهای خبر: سیستم , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website