در نمایشگاه ماكس ۲۰۱۹ محقق شد؛

انعقاد تفاهمنامه 2میلیون یورویی میان دانش بنیان های ایرانی و روسی

انعقاد تفاهمنامه 2میلیون یورویی میان دانش بنیان های ایرانی و روسی

لینك وبسایت: در نمایشگاه ماكس 2019  تفاهم نامه 2 میلیون یورویی بین یك شركت دانش بنیان ایرانی و یك شركت روسی منعقد شد.به گزارش خبرگاری مهر به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری، یاسر عرب نیا، معاون ارتباطات و بین الملل صندوق نوآوری و شكوفایی در ارتباط با دستاوردهای هیئت اعزامی صندوق نوآوری و شكوفایی به نمایشگاه ماكس روسیه اظهار داشت: در این نمایشگاه ۱۲ شركت دانش بنیان در چارچوب هیئت اعزامی با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی حضور داشتند.
وی افزود: علاوه بر این، ۶ شركت دانش بنیان نیز در پاویون نمایشگاه ماكس كه با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شده بود، حضور پیدا كردند.
عرب نیا اضافه كرد: در جریان نمایشگاه ماكس ۲۰۱۹ یكی از شركت های دانش بنیان داخلی كه در هیئت اعزامی صندوق نوآوری حضور داشت، موفق شد توافق نامه ای با یك شركت روس در حوزه صادرات محصولات دانش بنیان امضا كند.
معاون ارتباطات و بین الملل صندوق نوآوری و شكوفایی گفت: در این توافق نامه علاوه بر صادرات، در زمینه همكاری مشترك برای تولید محصولات نیز مذاكراتی با طرف روسی صورت گرفته كه این امر می تواند نقش مهمی در تبادل فناوری و گسترش روابط تجاری با طرف های خارجی داشته باشد.
وی اشاره كرد: در نمایشگاه ماكس روسیه كه از ۵ تا ۱۰ شهریور ماه برپا شد، ایران در چارچوب دو غرفه و یك پاویون با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بعضی از دستاوردهای خود در بخش های دولتی و خصوصی را در معرض دید عموم قرار داد.


منبع:

1398/06/12
15:02:40
5.0 / 5
3879
تگهای خبر: دستاورد , فناوری , محصولات , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Link website