اسنپ گرفتن برای دیگران آسان شد

اسنپ گرفتن برای دیگران آسان شد

لینك وبسایت: اسنپ در نسخه جدید اپلیكیشن مسافرانش یك قابلیت بسیار مهم و كارآمد را به كاربران خود ارائه كرده است. «درخواست خودرو برای دیگری» قابلیتی كه به كمك آن می توانید به راحتی برای دوستان و آشنایان تان درخواست اسنپ دهید و نیازی به تماسهای تلفنی مداوم با مسافر و راننده در طول سفر نداشته باشید.احتمالا برای شما هم پیش آمده كه مجبور شوید برای دوستان یا افراد خانواده تان درخواست اسنپ دهید. تا قبل از این، وقتی با حساب كاربری شخصی خود برای دیگران اسنپ می گرفتید، باید تا رسیدن راننده به مبدا و سوار شدن مسافر بوسیله تلفن با هر دو نفر در تماس می بودید. برای یك سفر موفق كه مسافر آن فرد دیگری است، حداقل دو یا سه تماس تلفنی نیاز داشتید؛ بعد از رسیدن راننده به مبدا، اطلاع به مسافر كه راننده به مبدا رسیده، تماس باردیگر با مسافر برای اطمینان از اینكه ماشین مورد نظر را پیدا كرده است و در نهایت به مقصد رسیده است یا نه.
پنهان سازی شماره تلفن در درخواست اسنپ برای دیگری
اما با این توانایی جدید اسنپ می توانید برای تمام كسانی كه به هر علت نمی خواهند از گوشیهای هوشمند استفاده كنند یا به اینترنت دسترسی ندارند، درخواست سفر دهید و فقط با وارد كردن نام و شماره تلفن مسافر، او را مستقیما به راننده ای كه درخواست را قبول می كند مرتبط كنید. این ارتباط بواسطه پشتیبانی اسنپ برقرار می شود؛ به این معنا كه شما با وارد كردن مبدا و مقصد كسی كه می خواهید برای او درخواست دهید و همچنین مشخصات فرد همچون نام و شماره تلفن، او را بعنوان مسافر به اپلیكیشن اسنپ معرفی می كنید. پس از آن كه راننده درخواست سفر شما را پذیرفت، پیامكی حاوی اطلاعات ضروری سفر همچون مشخصات خودرو، پلاك ماشین و نام راننده و شماره تلفن او برای شماره ای كه از مسافر خود ثبت كرده اید ارسال می شود. به كمك این پیامك مسافر شما می تواند در صورت ضرورت به صورت مستقیم با راننده تماس بگیرد و هماهنگی های لازم را انجام دهد. اگر قابلیت تماس امن را فعال كرده باشید، شماره تلفن مسافرتان از دید راننده پنهان می ماند و در پیامكی كه حاوی اطلاعات مسافر است و برای راننده ارسال می شود، بجای آن شماره تلفن، شماره ای تصادفی با سرشماره پشتیبانی اسنپ ارسال می شود.
اگر نیاز به اعمال هرگونه تغییر در شرایط سفر باشد یا در صورت لغو سفر از جانب شما یا راننده، باید به روال همیشه با پشتیبانی تماس بگیرید و توجه داشته باشید كه شیوه پرداخت این سفرها به دو صورت نقدی از جانب مسافر یا اعتباری از جانب شماست كه درخواست سفر را ثبت كرده اید.
در وبلاگ اسنپ می توانید نحوه درخواست سفر برای دیگران را بخوانید.
2121


منبع:

1398/12/25
23:25:03
5.0 / 5
2851
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Link website