فراخوان شركت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران منتشر گردید

فراخوان شركت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران منتشر گردید

به گزارش لینك وبسایت كانون پتنت رویدادی در جهت به نمایش گذاشتن نمایشگاه خلاقیت و نوآوری در زمینه اختراعات برگزار می نماید.به گزارش لینك وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «اكسیر» عنوان رویدادی است كه توسط كانون پتنت برگزار می گردد تا مسیر برگزاری نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران زمینه نمایش و معرفی اختراعات برگزیده فراهم گردد.
فراخوان شركت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران توسط كانون پتنت منتشر گردید. علاقمندان برای حضور در بخش اختراعات برگزیده این رویداد تا ۲۹ اسفند ماه سالجاری فرصت دارند.
این رویداد همچون ویترینی برای نمایش و معرفی اختراعات برگزیده به سرمایه گذاران به حساب می آید. همینطور كانون پتنت با برگزاری آن فرصتی برای توسعه مهارت های خلاقانه استعدادهای جوان و نوجوان فراهم نموده است.
ارائه دیدگاه ها، انتقال تجربیات و به اشتراك گذاری رویكردهای فعالان زیست بوم نوآوری از اهدافی است كه برگزاری این رویداد دنبال می كند تا همچون پنجره ای برای نمایشی متفاوت و هیجان انگیز از برترین اختراعات تاریخ بشر باشد.
این رویداد جامع با مشاركت تمامی بازیگران زنجیره اختراع تا تجاریسازی و با تاكید بر رویكردهای آموزشی، ترویجی و شبكه سازی برگزار می گردد تا راهكاری برای فعال سازی ظرفیت های بالقوه این حوزه باشد.
ترویج و آموزش در راه خلاقیت منتهی به اختراع برای جامعه جوان و پژوهشگر ایرانی، معرفی ظرفیت های عملیاتی پتنت برای جامعه سرمایه گذار كشور، خلق فرصتی برای الهام بخشی، گفتگو و همفكری بین بازیگران زیست بوم نوآوری كشور با محوریت پتنت و معتبرسازی مجدد مفهوم پتنت برای بازیگران دولتی و غیردولتی زیست بوم نوآوری در كشور بعضی از كاركردهای این رویداد معرفی شده است.

1398/12/07
11:31:19
5.0 / 5
3111
تگهای خبر: فناوری , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Link website