در راستای تسهیل كسب وكار؛

قراردادهای دانش بنیان معافیت بیمه ای دریافت نمودند

قراردادهای دانش بنیان معافیت بیمه ای دریافت نمودند

لینك وبسایت: كلیه قراردادهای دانش بنیان كه به تأیید معاونت علمی می رسند، از پرداخت ضرایب حق بیمه قراردادها معاف هستند.به گزارش لینك وبسایت به نقل از مهر، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با امضای تفاهم نامه های مختلف با سازمان ها و ارگان های در رابطه با حوزه شركت های دانش بنیان، اهتمام دارد تا مسائل در رابطه با حوزه كاری آنها را مرتفع سازد. بیمه یكی از این مسائل است.
پرویز كرمی رئیس مركز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: در یكی از این تفاهم نامه ها كه میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان تامین اجتماعی به امضاء رسید، مقرر شد تا در امتداد تسهیل كسب وكار شركت های دانش بنیان، كلیه قراردادهای دانش بنیان كه به تأیید معاونت علمی می رسند، از پرداخت ضرایب حق بیمه قراردادها معاف شوند.
وی اضافه كرد: بعد از ارزیابی قرارداد و در صورت انطباق آن با كارهای دانش بنیان شركت، نامه تأیید معافیت از ضرایب، توسط معاونت علمی و فناوری برای شعبه موردنظر در سازمان تامین اجتماعی ارسال خواهد شد.
كرمی افزود: قراردادهای معرفی شده، منحصراً درباب موضوعات دانش بنیان مورد تایید و با معرفی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور بوده و سایر قراردادهای منعقده شركت ها و مؤسسات مزبور طبق مقررات جاری سازمان و با رعایت قانون تامین اجتماعی محاسبه و مطالبه خواهد شد.
مشاور معاون علمی و فناوری اضافه كرد: در زیست بوم كار آفرینی فناورانه اهتمام معاونت بر این بوده است، كه با ایجاد تسهیلات در زمینه بیمه، مالیات، صادرات و واردات، روند فعالیت شركت ‎های دانش بنیان را تسهیل كند.

1398/12/04
13:38:38
5.0 / 5
3302
تگهای خبر: فناوری , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Link website