تا ۱۰۰گیگ اینترنت در دوشنبه سوری دی ماه همراه اول

تا ۱۰۰گیگ اینترنت در دوشنبه سوری دی ماه همراه اول

لینك وبسایت: همراه اول این ماه هم در چارچوب طرح «دوشنبه سوری» به مشتركان خود تا 100 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، بمنظور تكریم و افزایش رضایتمندی مشتركان، همراه اول در آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدایایی در چارچوب طرح «دوشنبه سوری»، به استقبال آنها می رود كه این استقبال در دی ماه از مشتركان یوسیمی گرم تر خواهد بود.
همراه اولی ها می توانند برای شركت در این طرح فراگیر و استفاده از بسته های اینترنت رایگان یك روزه، در دوشنبه اختتام هر ماه با شماره گیری #۶۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» این اپراتور بهره مند شوند.
در همین راستا دوشنبه سوری ماه جاری روز دوشنبه ۳۰ دی ماه انجام می شود. هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری بسته های اینترنت ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یك روزه (۵ بامداد تا ۵ عصر) است كه به تمامی مشتركان دائمی، اعتباری و انارستان با شماره گیری كددستوری مذكور، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.
لازم به ذكر است تمامی مشتركان تا ساعت ۲۳: ۵۹ دوشنبه ۳۰ دی فرصت دارند با شماره گیری كددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴ مربع» بسته خودرا فعال كنند.
2121


منبع:

1398/11/04
16:16:12
5.0 / 5
3805
تگهای خبر: اپراتور , اینترنت , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Link website