حضور همراه اول دیجیتال در نمایشگاه الكامپ مشهد

حضور همراه اول دیجیتال در نمایشگاه الكامپ مشهد

به گزارش لینك وبسایت اپراتور اول در رویدادهای هم زمان «الكامپ» و «شهر هوشمند» مشهد با رویكرد عرضه سرویس های دیجیتال و سازمانی حضور دارد.به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، «همراه اول» با حضور در بیست و دومین نمایشگاه «الكامپ» و همینطور نهمین نمایشگاه «شهر هوشمند» مشهد كه به صورت هم زمان برگزار می شود، آخرین دستاوردهای خود در زمینه سرویس های دیجیتال، سازمانی و اینترنت اشیاء را در معرض دید بازدیدكنندگان قرار می دهد.
اپراتور اول تلفن همراه كشور با هدف ایجاد ارتباط تجاری با شركت ها و سازمان ها، در این نمایشگاه مبادرت به عرضه آخرین دستاورهای خود در زمینه محصولات و خدمات سازمانی، راهكارهای اینترنت اشیاء و شهر هوشمند و همینطور تجربه دیجیتال سازمانی كرده است.
همچنین «سیم كارت گردشگری» كه همچون آخرین محصولات همراه اول است، در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.
گفتنی است برپایه اعلام روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد، در این دوره از نمایشگاه شهر هوشمند حضور استارتاپ های فعال در زمینه مدیریت شهری پررنگ بوده و بیشتر از نیمی از فضای نمایشگاه در اختیار اكوسیستم نوآوری شهر قرار خواهد گرفت.
همچنین مقرر شده در طول چهار روز زمان برگزاری این نمایشگاه، مبحث شهر هوشمند و مباحث در رابطه با آن در چارچوب انجام سخنرانی، برگزاری كارگاه و پنل های مختلف مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرد.
این نمایشگاه از ساعت 16 تا 22 یكم تا چهارم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد میزبان بازدیدكنندگان است.

1398/11/02
14:53:48
5.0 / 5
3729
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website