بررسی بعضی از برترین دستاوردهای نمایشگاه CES 2020

بررسی بعضی از برترین دستاوردهای نمایشگاه CES 2020

لینك وبسایت: نمایشگاه CES 2020 به انتها رسید و ما در اینجا تصمیم به بررسی بعضی از برترین دستاوردهای این نمایشگاه بزرگ داریم.


شهر آینده تویوتا بدون هیچ راننده انسانی

به نظر می رسد تابحال برترین چیزی كه در CES از آن رونمایی گردید Woven City تویوتا است. نمونه اولیه از یك جامعه كه مقرر است در نزدیكی كوه فوجی در ژاپن ساخته شود. در این زمین تویوتا می خواهد تا یك آزمایشگاه بزرگ برای انجام آزمایش ها تكنولوژی های آینده بسازد كه همچون این آزمایش ها می توان به خودرو های خودران كه با سلول های هیدروژنی كار می كنند اشاره نمود. همین طور در این شهر هیچ خودرویی توسط انسان رانده نخواهد شد برای اینكه باور تویوتا بر این است كه شهرها بر پایه خودرو ها تاسیس می شوند و بدین جهت به دنبال حمل و نقل راحت تر است.
كامپیوترهای تاشو، مانند گوشیها

در سال 2019 گوشیهای تاشو یكی از داغ ترین موضوعات بحث ها را به خود عرضه كرده بودند و در سال 2020 لپ تاپ های تاشو می توانند این خاصیت را به خود تخصیص دهند. نیروی محركه این طرح از شركت اینتل و با نام Horseshoe Bend كه در CES رونمایی گردید ناشی می شود.
Horseshoe Bend یك تبلت 17 اینچی است كه می تواند تا شود و اندازه آن به 12.5 اینچ برسد. همین طور این لپ تاپ قابلیت اتصال كیبورد جداگانه را دارد. همین طور شركت های Lenovo و Microsoft از برخی نمونه های مشابه در ماه های گذشته رونمایی كردند.
حسگرهای جدید برای بهبود سلامت


حسگرهای بیشتری برای محصولات مصرفی در حال ساخت است تا بتوان سلامت بدن را بهتر و راحت تر از قبل مشاهده كرد و خواند. Withings ScanWatch حالا شامل یك الكتروكاردیوگرام، فوتوپلتیسموگرافی برای ضربان قلب، SpO2 برای میزان اكسیژن موجود در خون و تحلیلگر دقیق تر خواب است. علاوه بر این ساعت، تكنولوژی های پوشیدنی دیگری وجود داشت كه می توانند قند خون و فشارخون را اندازهگیری كنند.

cnet.com
2121

1398/11/01
21:59:28
5.0 / 5
4202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website