مشاركت خیرخواهانه بیست میلیارد ریالی كاربران آپ به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان

مشاركت خیرخواهانه بیست میلیارد ریالی كاربران آپ به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان

لینك وبسایت: كاربران آپ طی مدت دو روز، بیست میلیارد ریال برای كمك به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان پرداخت كردندبه گزارش روابط عمومی شركت آسان پرداخت پرشین، تكنولوژی موبایل، اینترنت و شبكه های اجتماعی كمك شایانی به تسهیل و سرعت دریافت كمك های مردمی كرده است كه مجموعه آسان پرداخت پرشین (آپ) نیز با اتكا به خانواده 40 میلیونی خود، امكان دریافت این كمك ها را در بخش نیكوكاری اپلیكیشن آپ قرار داده است تا مردم نوع دوست و خیّر بتوانند، به آسانی كمك های خودرا به صورت مستقیم به حساب موسسه مورد نظر واریز نمایند.
در روزهای اخیر باتوجه به حادثه سیل در استان های جنوبی كشور، گزینه كمك به سیل زدگان سیستان بلوچستان بوسیله هلال احمر به بخش نیكوكاری افزوده شد كه طی دو روز ابتدایی نزدیك به دو میلیارد تومان بوسیله اپلیكیشن آپ كمك نقدی جمع آوری شد. لازم به توضیح است كه مبالغ جمع آوری شده در این پویش، مستقیماً (و در لحظه) به حساب هلال احمر استان سیستان و بلوچستان واریز می شود. نكنه جالب توجه اینكه دامنه مبالغ اهدایی از 1000 تومان تا 10 میلیون تومان بوده است و این نشان میدهد كه هموطنان با هر سطح از تمكن مالی با اعتماد به اپلیكیشن آپ از این پویش استقبال كرده اند.
این پویش در شبكه های اجتماعی نیز مورد اقبال چند تن از هنرمندان و شخصیت های شناخته شده قرار گرفته و بازنشر شد كه این مساله به افزایش آگاهی از این روشِ آسان برای كمك به مردم نیازمند سیستان و بلوچستان كمك شایانی كرده است. این طرح، تا اختتام هفته آتی ادامه خواهد داشت كه باتوجه به افزایش آگاهی، انتظار می رود روز به روز به میزان مشاركت كاربران اضافه شود.
همچنین كاركنان، مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شركت آسان پرداخت نیز كمك های غیر نقدی خودرا برای كمك به مردم لطمه دیده استان سیستان و بلوچستان ارسال كرده اند كه در ایام گذشته به دست هموطنان عزیزمان در جنوب شرق كشور رسیده است.
2121


منبع:

1398/11/01
19:05:55
5.0 / 5
3717
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website