فناوری كه بالگرد عادی را خودران می كند

فناوری كه بالگرد عادی را خودران می كند

لینك وبسایت: فناوری مخصوص بالگرد خودران ساخته و نمایش داده شده است. این فناوری در بالگرد عادی نصب و با استفاده از سخت افزار، نرم افزار و سنسورهای مختلف بطور خودكار از زمین بلند می شود و فرود می آید.


دریافت 19 MB به گزارش لینك وبسایت به نقل از دیلی میل، Skyryse شركت تولید كننده بالگرد خودران در یك نمایش تازه فناوری هایی جدیدی را رونمایی نمود كه آینده صنعت هواپیماهای خودران را تعیین می كند. البتهSkyryse تنها شركتی نیست كه بالگرد خودران می سازد، اما ادعا می كند مزیتی بر رقبای دیگر دارد و فناوری های تولیدی آنرا می توان روی بالگردهای غیر خودران نیز نصب كرد. در آزمایش اخیر Skyryse یك بالگردRobinson R-۴۴ (كه سازمان هوانوردی فدرال آمریكا آنرا تایید كرده) با فناوری های مخصوص آن پرواز می كند. حین پرواز نیز دو خلبان برای تضمین ایمنی حضور داشتند.
بگفته شركت مذكور، فناوری ابداع شده كه بالگرد معمولی را بطور كامل خودكار می كند یا حتی می توان بخش هایی از پروسه پرواز را به كمك آن خودكار كرد. بگفته Skyryse خاصیت های فناورانه این شركت شبیه كنترل كروز خودرو است كه راننده آنرا به دقت كنترل می كند. این شركت ادعا می كند بالگرد مجهز به فناوری های جدید با كمك تلفیقی از سخت افزار و نرم افزارهای این شركت همراه سنسورهای مختلف می تواند از روی زمین بلند شود، ناوبری كند و روی زمین بنشیند. هنوز معین نمی باشد فناوری Skyryse چه زمان بطور انبوه عرضه می شود.


منبع:

1398/09/28
15:07:37
5.0 / 5
4000
تگهای خبر: فناوری , نرم افزار , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website