از سوی صندوق نوآوری و شكوفایی؛

رویداد تبادل فناوری در حوزه صنایع غذایی برگزار می گردد

رویداد تبادل فناوری در حوزه صنایع غذایی برگزار می گردد

به گزارش لینک وبسایت، صندوق نوآوری و شکوفایی سی وهفتمین رویداد تبادل فناوری در حوزه صنایع غذایی را روز سه شنبه ۹ خرداد ماه جاری برگزار می نماید.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، در این رویداد واحدهای صنعتی فعال در صنایع غذایی، نیازهای فناورانه خود و شرکتهای دانش بنیان هم توانمندی های خود برای رفع این نیازها را اعلام خواهند کرد.

همینطور در حاشیه این رویداد هم نمایشگاهی از دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان فعال در صنایع غذایی برگزار می شود و این شرکت ها به عرضه محصولات و نمایش توانمندی های خود می پردازند. این رویداد از ساعت ۹ بامداد تا ۱۶ عصر ادامه داد.

شرکتهای دانش بنیان برای حضور در این رویداد می توانند با رفتن به آدرس https: //evnd.co/ZXH۷y در این رویداد ثبت نام کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۶۶۵۳۹۷۳۴ و ۰۲۱۶۶۵۳۳۸۶۴ تماس بگیرند.

یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکتهای دانش بنیان در زمینه توسعه بازار این شرکت ها، برگزاری رویدادهای تبادل فناوری است. در این رویدادها هدف به هم رسانی طرف عرضه به طرف تقاضا است.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویدادها تابحال بیشتر از ۲۱۰۰ نیاز دستگاههای اجرایی و صنایع بزرگ به شرکتهای دانش بنیان معرفی شده و ۱۹۲ صنعت بزرگ کشور از حوزه فولاد تا خودرو در این رویدادها مشارکت کرده اند و در مجموع بیشتر از ۷۰۰ میلیارد تومان قرارداد میان شرکتهای دانش بنیان و واحدهای مختلف با حمایت صندوق نوآوری امضا شده است.1402/03/03
14:44:09
5.0 / 5
162
تگهای خبر: خدمات , دستاورد , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Link website