سرپرست ستاد توسعه فناوری آب، اقلیم و محیط زیست تاكید كرد

ورود جدی به حل مسائل واقعی استانها با بهره گیری از تکنولوژی های جدید

ورود جدی به حل مسائل واقعی استانها با بهره گیری از تکنولوژی های جدید

لینک وبسایت: سرپرست ستاد توسعه فناوری آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی ریاست جمهوری در دیدار با استاندار و مدیرعامل آب و فاضلاب استان گلستان بر آمادگی معاونت علمی در حل مسایل و چالش های استانی با کمک تکنولوژی های جدید تاکید نمود.


به گزارش لینک وبسایت به نقل از ایسنا، این جلسه با هدف بررسی آخرین وضعیت آبی و چالش ها و راهکارهای مقابله با معضلات حوزه آب استان گلستان و با حضور محمد همت سرپرست ستاد توسعه فناوری آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، علی محمد زنگانه استاندار و ایرج حیدریان مدیرعامل آب و فاضلاب این استان انجام شد.
همت در این دیدار با تأکید بر این که جایگاه ایران در دانش و فناوری آب و فاضلاب در جهان بسیار بالا است، اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان در این عرصه عملکرد خوبی داشته و محصولات و خدمات مختلفی تولید و ارائه کرده اند.
سرپرست ستاد توسعه فناوری آب، اقلیم و محیط زیست از آمادگی معاونت علمی برای ورود جدی به حل مسائل واقعی مردم بوسیله بکارگیری تکنولوژی های جدید و دانش بنیان آگاهی داد و اظهار داشت: این آمادگی و توان موجود در معاونت علمی در کنار رویکرد علمی و فناورانه مدیران استانی در حل مشکلات خصوصاً مسائل آبی بسیار مؤثر و مفید خواهد بود.
همت اضافه کرد: معاونت علمی با استقبال از چنین رویکردهایی، تمام توان خودرا برای مساعدت با استان هایی که علاقمند ورود به عرصه های علمی و فناوری برای حل مسائل مختلف خود باشند، به کار خواهد گرفت.
ایشان سپس به معرفی آخرین فناوری های توسعه یافته و بومی شده توسط شرکت های دانش بنیان و مجموعه های فناور و تحقیقاتی، در رابطه با مسائل آبی استان گلستان پرداخت.
اهمیت مساله آب در استان گلستان
در ادامه این جلسه، علی محمد زنگانه، استاندار گلستان نیز با اشاره به این که موضوع آب در این استان بسیار با اهمیت و جدی است، اظهار داشت: باتوجه به اهمیت موضوع آب در استان، همه دستگاه های اجرائی استان گلستان برای رفع مسائل آبی با یکدیگر همراه شده اند و عزم جدی دارند.
در این نشست تصمیماتی در مورد چگونگی استفاده از تکنولوژی های جدید آبی در استان گلستان گرفتن شد و هماهنگی های لازم برای اجرائی شدن این تصمیمات در اسرع وقت صورت گرفت.1402/01/20
11:34:32
5.0 / 5
232
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Link website