با وجود اختلاف چین و آمریكا؛

صادرات خودرو های تسلا از شانگهای به آمریکا و کانادا

صادرات خودرو های تسلا از شانگهای به آمریکا و کانادا

به گزارش لینک وبسایت، تسلا برنامه هایی را برای صادرات خودرو های الکتریکی ساخت چین به ایالات متحده و کانادا در نظر گرفته تا بزرگترین کارخانه خویش را به آمریکای شمالی، بزرگترین بازار این نوع خودرو ها متصل کند.به گزارش لینک وبسایت به نقل از رویترز، تسلا درحال ارزیابی این مسئله است که آیا خودرو های الکتریکی مدل ۳ و مدل Y که در کارخانه گیگافکتوری شانگهای ساخته شده اند، می توانند در سال آینده در آمریکای شمالی به فروش برسند یا خیر.
دو نفر از منابع آگاه گفتند که تسلا برنامه هایی را برای صادرات خودرو های الکتریکی ساخت چین به ایالات متحده و کانادا در نظر گرفته است، این اقدام در شرایطی که تنش های میان آمریکا و چین در جریان است، جالب توجه به نظر می آید.
به دلیل محرمانه بودن فرآیند مذکور هنوز جزئیات چندانی در این حوزه در دسترس نیست. آنها گفتند که ارزیابی تسلا شامل بررسی این مورد است که آیا قطعات ساخته شده توسط تأمین کنندگان مستقر در چین با مقررات ایالات متحده و کانادا مطابقت داشته و کیفیت لازم را دارند یا خیر.
یکی از این افراد گفت، کارخانه شانگهای درحال طراحی یک برنامه اولیه برای اجرای یک دوره آزمایشی کوچک برای تولید خودرو ها در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ است که مطابق با استانداردهای آمریکای شمالی برای صادرات بالقوه است.


منبع:

1401/08/24
09:11:36
5.0 / 5
368
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Link website