در گزارش لینك وبسایت عنوان شد؛

کوشش برای ایجاد ۶ هزار شرکت دانش بنیان جدید

کوشش برای ایجاد ۶ هزار شرکت دانش بنیان جدید

لینک وبسایت: به گزارش لینک وبسایت، سرپرست معاونت علمی و فناوری اظهار داشت: امسال بذر حداقل ۵ تا ۶هزار شرکت دانش بنیان جدید را بنا می گذاریم و امیدوار هستیم که طی ۳-۴سال آینده نتایج این بذر را برداشت نماییم.دکتر روح اله دهقانی فیروزآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مهم ترین برنامه معاونت علمی و فناوری پیگیری جدی برای اجرای قانون جهش تولید است.
سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: قانون جهش تولید دانش بنیان، یک قانون نخبگانی است که در سطح بالا، تنظیم شده است؛ امیدواریم بتوانیم ظرفیت های این قانون را اجرا نماییم تا آن اتفاق بزرگ در عرصه دانش بنیان ها رخ دهد.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص این که آیا تا آخر سال تعداد شرکتهای دانش بنیان دوبرابر می شود، پاسخ داد: خیلی باید تلاش نماییم که این اتفاق رخ بدهد اما مساله اینجاست که ایجاد یک شرکت دانش بنیان طی یک سال امکان پذیر نیست.
دهقانی فیروزآبادی با اشاره به اینکه حداقل برای ایجاد یک شرکت دانش بنیان ۳-۵ سال زمان نیاز است، اظهار داشت: البته که تلاش داریم سال جاری بذر حداقل ۵-۶ هزار شرکت دانش بنیان را علاوه بر این تعداد ۷هزارو ۵۰۰ شرکت، بنا نهیم.
به گفته وی، امیدوار هستیم که طی ۳-۴ سال آینده نتایج این بذر را برداشت نماییم.

1401/08/06
13:38:04
5.0 / 5
298
تگهای خبر: شركت , فناوری , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Link website