فرصت سرمایه گذاری روی طرح های فناورانه در نمایشگاه ایران نانو

فرصت سرمایه گذاری روی طرح های فناورانه در نمایشگاه ایران نانو

به گزارش لینک وبسایت، ستاد توسعه فناوری نانو اعلام نمود نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ فرصت ویژه ای برای سرمایه گذاری روی طرح های فناورانه نانویی به حساب می آید.به گزارش لینک وبسایت به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، برنامه نانواستارت آپ به همراه استارت آپ های پنج دوره اخیر خود در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو تحت عنوان «ایران نانو ۱۴۰۱» شرکت خواهد نمود.
برنامه نانواستارت آپ یکی از برنامه های ملی پشتیبانی از توسعه فناوری در ستاد نانو است که از مرحله ایده از دانشجویان، فارغ التحصیلان و فناوران مستعد حمایت می کند. از آغاز شکل گیری این برنامه در سال ۱۳۹۶ تابحال (پنج دوره)، بیشتر از ۸۳۹ دانشجوی علاقمند به کارآفرینی در نانواستارت آپ شرکت کردند، ۱۵۱ هسته فناور شکل گرفته است و ۶۲ محصول با حمایت های نانواستارت آپ توسعه داده شده است.
به منظور عرضه محصولات استارت آپ های فعال در نانواستارت آپ، نمایشگاه رونمایی از دستاوردهای آنان در تاریخ ۹ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن ملل برگزار می شود.
این نمایشگاه موقعیت مناسبی را برای همکاری فناورانه میان استارت آپ ها و فعالان اکوسیستم نوآوری کشور در راه تجاری سازی محصولات فراهم می آورد.
سرمایه گذاران، شتابدهنده ها، مسؤلان، صاحبان صنایع و فعالان علاقه مند در اکوسیستم نوآوری کشور می توانند در جهت سرمایه گذاری طرح های فناورانه در نمایشگاه ایران نانو حضور یابند.

1401/07/05
14:40:03
5.0 / 5
400
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website