در سال آینده؛

نقشه راه ستاد توسعه فناوریهای فضایی و حمل و نقل تدوین می شود

نقشه راه ستاد توسعه فناوریهای فضایی و حمل و نقل تدوین می شود

لینك وبسایت: دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: اوائل سال 99، نقشه راه اولیه این ستاد تدوین می شود.به گزارش لینك وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منوچهر منطقی اظهار داشت: متولیان صنعت حمل و نقل كشور چند سالی است كه اقدامات موثری برای هوشمندسازی این صنعت دركشور انجام داده اند. هوشمندسازی كه با ابزارهای گوناگون ارتباطی محقق و منافع آن عائد مردم می شود.
دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری افزود: برگزاری رویدادهای ترویجی و امضای تفاهم نامه های همكاری همچون اقداماتی است كه نهادهای موثر در این عرصه برای هم افزایی ظرفیت های موجود در كشور برای هوشمندسازی حمل و نقل انجام داده اند. اقداماتی كه می تواند گره گشای مشكلات این صنعت و رونق دهی اقتصادی در كشور باشد.
وی اضافه كرد: این ستاد اهتمام دارد علاوه بر تدوین نقشه جامع، چندین پروژه اجرایی را با بخش های فعال كشور انجام دهد. یكی از این اقدامات برگزاری نشست خودروی هوشمند در حمل و نقل شهری است.
منوچهر منطقی با بیان اینكه، از شكل گیری كارگروهی با حضور همه بازیگران این بخش در كشور برای تدوین نقشه راه اولیه ستاد آگاهی داد و اظهار داشت: با اقدامات این كارگروه نقشه راه اولیه این ستاد تا ۵ ماه آینده تدوین می شود
منطقی اشاره كرد: نقشه راه ستاد با تلفیق همه نقشه های راه موجود در كشور، تدوین می شود.


منبع:

1398/09/02
17:36:22
5.0 / 5
3885
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website