سلطان پرداخت هزینه وس پیدا شد

سلطان پرداخت هزینه وس پیدا شد

لینك وبسایت: محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات امشب در لایو اینستاگرام از «سلطان پرداخت هزینه خدمات ارزش افزوده» رونمایی نمود.به گزارش لینك وبسایت به نقل از خبر آنلاین محمدجواد آذری جهرمی ساعاتی پیش در پخش زنده اینستاگرام اعلام نمود: یك كارگر ساختمانی با نام شایان طی مدت سه سال بیشتر از ۱۲ میلیون تومان هزینه خدمات ارزش افزوده پرداخت كرده است.
وزیر ارتباطات اظهار داشت: در پاسخ پیامكی وی با درخواست كد دستوری #۶*۸۰۰* رقم ۱۲ میلیون تومان به او اعلام شده است.
در تماس تلفنی این فرد كه از اهالی استان كرمانشاه شهرستان جوانرود است، خودرا بعنوان اپراتور دستگاه بتن ریزی معرفی نمود. او گفت هیچ گاه جهت استفاده از این خدمات درخواستی ارسال نكرده است.
گفتنی است طی چند روز گذشته وزیر ارتباطات با معرفی كد #۶*۸۰۰* از مردم و مشتركین تلفن همراه خواست تا با استفاده از این كد دستوری از هزینه هایی كه تابحال بابت خدمات ارزش افزوده پرداخت كرده و از آن ناآگاه بودند باخبر شوند.

جهرمی در ادامه اظهار داشت: در این اقدام بیشتر از ۳.۵ میلیون نفر استعلام گرفته و نزدیك به ۵۰۰ هزار شكایت برای ارقامی كه برای خدمات ارزش افزوده از انها دریافت شده شكایت كرده اند.
وی اضافه كرد: ما تلاش می نماییم و درخواست می نماییم تا همه مردم ازاین كد بهره برده و از میزان پرداختی های بابت خدمات ارزش افزوده خارج از اراده مشتركین باخبر شده و از با ارسال پیامك به شماره ۸۰۰۷ شكایت خودرا مطرح كنند.
وزیر ارتباطات افزود: در امتداد ساماندهی این فضا و اختتام بخشیدن به این كلاهبرداری ها مصوباتی آماده شده و طی یكی دو هفته آینده پس از به نتیجه رسیدن اطلاع رسانی خواهد شد.
جهرمی در ادامه این برنامه زنده اینستاگرامی اظهار نمود: این شركت ها بیشتر از ۱۳ هزار میلیارد تومان از جیب مشتركین تلفن همراه و بدون اطلاع آنها درآمد داشته اند در صورتیكه قبل تر خود آنها اظهار كرده بودند نزدیك به ۲۵۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته اند.
وی اشاره كرد: شركتی مانند رایتل با ۸۰۰ میلیون تومان درآمد در سال را همه مردم می شناسند اما هیچ یك از این شركت های خدمات ارزش افزوده را مردم نمی شناسند. این شركت ها با این درآمدهای پنهان بدون پرداخت مالیات در حال كسب درآمد هستند و نه برای اقتصاد كشور فایده ای دارند و نه برای مردم. چونكه هیچ محتوای فاخری نیز تولید نمی كنند.

۱۷۲۲۶۲۲۶
منبع:

1398/08/17
17:22:04
5.0 / 5
3863
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Link website