ستاد توسعه فناوری نانو اعلام كرد:

ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو تمدید گردید

ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو تمدید گردید

لینک وبسایت: ستاد توسعه فناوری نانو اعلام نمود ثبت نام در دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو تا ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰ تمدید گردید.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از ستاد توسعه فناوری نانو، این ستاد اعلام نمود به درخواست پژوهشسراها و دانش آموزان علاقمند، ثبت نام در دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو تا ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰ تمدید گردید.
تاکنون ۱۱ دوره المپیاد دانش آموزی نانو برگزار شده است و دوازدهمین دوره المپیاد در سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.
دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و هماهنگی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار می گردد. این المپیاد به تایید بنیاد ملی نخبگان هم رسیده است و مدال آوران از جوایز و امتیازات بنیاد بهره مند خواهند شد.

به دانش آموزانی که موفق به کسب مدال طلا شوند جوایز نقدی شامل سه میلیون و پانصد هزار تومان از جانب ستاد نانو و یک میلیون و پانصدهزار تومان از طرف بنیاد ملی نخبگان اهدا می شود.
همچنین به برندگان مدال نقره دومیلیون و پانصد هزار تومان از طرف ستاد نانو و یک میلیون تومان از طرف بنیاد ملی نخبگان تعلق می گیرد و برای آورندگان مدال برنز یک میلیون و پانصد هزار تومان از طرف ستاد نانو و پانصد هزار تومان از سوی بنیاد ملی نخبگان بعنوان جایزه در نظر گرفته شده است.
منبع:

1400/04/15
13:08:46
5.0 / 5
483
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website