توسط معاونت علمی ؛

فراخوان ایده های نو در زمینه تكثیر نژادهای بومی مرغ منتشر گردید

فراخوان ایده های نو در زمینه تكثیر نژادهای بومی مرغ منتشر گردید

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی با انتشار فراخوانی اعلام نمود که فناوران می توانند در زمینه تکثیر نژادهای بومی مرغ ایده های خویش را مطرح کنند.به گزارش لینک وبسایت به نقل از معاونت علمی و فناوری، یکی از اولویت های معاونت علمی و فناوری حفاظت و نگهداری از نژادهای بومی مرغ در کشور است.
ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به دنبال حفاظت و بهره برداری از نژادهای مختلف مرغ بومی کشور و وارد کردن آن به چرخه تولید اقتصادی می باشد. این کار در کنار ایجاد زنجیره ارزش این صنعت، از انقراض این گونه های پرارزش هم پیشگیری می کند و اشتغالزایی را هم بالا می برد.
شرکت های دانش بنیان و خلاق، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، نهادهای سیاستگزار و دانشجویان و دانش آموختگان برای مشارکت در این طرح دعوت هستند تا ایده ها و نوآوری های خویش را ارائه نمایند و نقشی موثر در حفظ و صیانت از این گونه بومی جانوری داشته باشند.
«تهیه استانداردهای تولید مرغ بومی گواهی شده یا سالم»، «تهیه استانداردهای تولید تخم مرغ محلی در شرایط روستایی» و «هماهنگی با مراکز نگهداری مرغ بومی و دریافت مرغ مادر» عناوینی است که فناوران میتوانند در نظر بگیرند و با عرضه ایده های خود در فراخوان ستاد توسعه زیست فناوری شرکت نمایند.


منبع:

1400/04/07
13:59:04
5.0 / 5
541
تگهای خبر: اقتصاد , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان لینك وبسایت
Link website