گزارش مالی هوآوی برای سه ماهه سوم سال مالی 2019 اعلام شد هوآوی همچنان در حال رشد

گزارش مالی هوآوی برای سه ماهه سوم سال مالی 2019 اعلام شد هوآوی همچنان در حال رشد

لینك وبسایت: گزارش مالی سه ماهه سوم هوآوی در سال 2019 از بی اثر بودن محدودیت های دولت آمریكا و پایدار ماندن روند رشد هوآوی در بخش های متخلف حكایت می كند. این آمار نشان میدهد هوآوی در این مدت، رشد بیست و چهار درصدی درآمد را تجربه كرده است.هوآوی اخیراً گزارش مالی خودرا برای فصل سوم سال مالی 2019 منتشر نمود. هوآوی با كسب درآمد 610.8 میلیون یوآن طی سه فصل نخست سال میلادی، رشدی 24.4 درصدی را تجربه كرده است. سود خالص عملیاتی نیز 8.7 درصد اعلام شده است.
هوآوی در سال 2019 تمركز خودرا روی توسعه زیرساخت های ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات)، گجت های هوشمند و افزایش بهره وری و كیفیت خطوط تولید خود قرار داد. همین سوژه سبب شد وضعیت عملیاتی و سازمانی این شركت طی سه فصل نخست سال 2019 ارتقای چشم گیری را تجربه كند.

در سالی كه گذشت، تجاری سازی شبكه های ارتباطی نسل پنجم (5G) در سراسر دنیا سرعت گرفت. هوآوی در این مدت با فعالیت جدی و همكاری با اپراتورهای پیشرو، به عرضه نوآوری های خود ادامه داد. همچون این نوآوری ها می توان به مواردی نظیر ساده تر و هوشمندتر كردن ارتباط در حین حركت و 5G Super Uplink اشاره نمود. هوآوی ضمن همكاری با فعالان این صنعت و تشكیل اتحادیه، با ارائه فناوری 5G Deterministic Networking فضایی را برای خلق نوآوری و رشد اپراتورهای مختلف فراهم نموده است.
تا به این لحظه هوآوی بیشتر از 60 قرارداد 5G با اپراتورهای بزرگ سراسر دنیا منعقد كرده و بیشتر از 400000 آنتن مخابراتی (AAU) MIMO 5G را به بازار جهانی عرضه نموده است. تولید قطعات و تجهیزات هوآوی در زمینه هایی نظیر شبكه های نوری، شبكه های ارتباطی و محصولات IT رشد پایداری داشته است.
در زمینه تجارت سازمانی، این شركت پلت فرم دیجیتالHuawei Horizon را معرفی كرده است. این پلت فرم جامع، آزاد و بهینه، بر پایه تجربه گسترده هوآوی در تكنولوژی ساخته شده است. هوآوی با این پلت فرم و همكاری شریك های فنی و مشتریان خود در تلاش است تا با تحول دیجیتالی، زیربنای صنعت دیجیتال به ارزش میلیاردها دلار را خلق كند. این پلت فرم ضمن كمك به دیجیتالی شدن حوزه های مختلفی نظیر دولت، خدمات عمومی، امور مالی و حقوقی، حمل و نقل و برق رسانی، به سرعت این فرایندها نیز می افزاید.
تا اختتام سه ماهه سوم سال میلادی 2019، بیشتر از 700 شهر بزرگ دنیا، 228 كمپانی از فهرست Global 500 و 58 كمپانی از فهرست Global 100 وبسایت Fortune.com، هوآوی را بعنوان مشاور و همكار در زمینه تحول دیجیتال انتخاب نموده اند.
توسعه فناوری های وابسته به سرویس های ابری هوآوی نیز بیشتر از پیش سرعت گرفته و طی سه ماهی كه گذشت شاهد رونمایی هوآوی از استراتژی محاسباتی خود و Atlas 900، سریع ترین سامانه آموزش سیستم های هوش مصنوعی بودیم.
از دیگر سرویس های جدید و خلاقانه هوآوی می توان به سرویس ابری HUAWEI CLOUD Ascend AI، 112 سرویس جدید قدرت گرفته از پردازنده های Kunpeng و Ascend و همین طور دوقلوهای هوشمند اشاره نمود. این محصولات موفقیت های بزرگی در امور دولتی، ISPها، صنعت خودرو، اقتصاد و خیلی از حوزه های دیگر كسب كرده اند. تابحال بیشتر از 3 میلیون مشتری سازمانی و توسعه دهنده از HUAWEI CLOUD برای خلق راهكارهای جدید و توسعه محصولات خود بهره برده اند.
در زمینه كسب وكار حوزه مصرف كننده، فروش اسمارت فون های هوآوی رشد پایداری را تجربه كرده است. تعداد اسمارت فون های عرضه شده توسط هوآوی در سه فصل نخست سال میلادی جاری از مرز 185 میلیون دستگاه عبور كرده كه خود حاكی از رشدی 26 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است. قسمت های دیگری نظیر تبلت، PC، ابزارهای پوشیدنی و اسپیكرهای هوشمند نیز رشد محسوسی را تجربه كرده اند.
Vision TV، كه هوآوی از آن با عنوان «Vision Smart Screen» یاد می كند نیز در سه ماهه سوم سال میلادی جاری معرفی شده است. این محصول به لطف سخت افزار قدرتمند و خاصیت های نرم افزاری خاص خود بارها و بارها مورد تحسین فعالان صنعت و مصرف كنندگان قرار گرفته و هوآوی یك گام دیگر به خلق تجربه ای بی درنگ و هوشمند نزدیك تر شده است.
اكوسیستم HMS (Huawei Mobile Services) نیز آرام و پیوسته به رشد خود ادامه داده و الان پوشش خودرا به بیشتر از 170 كشور رسانده است. این اكوسیستم تابحال توجه بیش 1.07 میلیون توسعه دهنده را از سراسر جهان به خود جلب كرده است.
2121


منبع:

1398/08/03
14:40:56
5.0 / 5
4239
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
Link website